Facebook Instagram
POGRZEBY JAR
home jar.robak@wp.pl +48603774297
Oferujemy Kompleksowe Usługi Pogrzebowe z poszanowaniem woli bliskich

O Firmie

Szanowni Państwo, już od roku 1996 dokładamy wszelkich starań, aby profesjonalnie, nowocześnie i godnie organizować ceremonie pogrzebowe w ramach różnych obrządków religijnych z dostosowaniem do indywidualnych wskazówek oraz z poszanowaniem tradycji.

Staramy się w tych trudnych momentach być nie tylko profesjonalną firmą, ale przede wszystkim ludźmi wsłuchanymi w indywidualne potrzeby, starającymi się odpowiednio doradzić i pomóc.

Doświadczenie jakie posiadamy pozwala nam na kompleksową działalność 24 godziny na dobę w kraju jak i poza jego granicami (w Anglii, Niemczech etc.).

Decydując się na nasze usługi można być pewnym, że uroczystość zorganizowana będzie godnie i z należytą starannością.

Zajmiemy się wszelkimi aspektami dotyczącymi pochówku, tak aby systematycznie i zgodnie z obowiązującym prawem zrealizować wszelkie formalności od przygotowania poprzez przeprowadzenie aż po zakończenie wszelkich działań w tych trudnych chwilach.

Dzięki naszemu doświadczeniu, znajomości obrządków, procedur i prawa osoby wybierające nasze usługi nie są narażone na dodatkowy stres w trudnym dla nich czasie.

Dbamy o godną oprawę pochówku, oferując najnowocześniejszą w regionie windę do opuszczania trumien amerykańskiej produkcji oraz nowoczesny karawan oparty o nadwozie Mercedesa klasy E W211.

Kompleksowe usługi, to również kompleksowa oferta organizacyjna jak i związany z tym wybór usług i dodatków stanowiących o wyjątkowości ostatniego pożegnania. Zapewniamy najwyższy standard.

Gwarantujemy elastyczność w kwestiach rozliczeniowych i organizacyjnych.
Służymy pomocą.

Z poważaniem
właściciel firmy – Józef Robak

newsletter
Newsletter
Zapisz się i bądź na bieżąco!